ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ ПРЕХРАНБЕНИ ПРОИЗВОДИ

Беспрекорно вкусни!

Нашите производи содржат внимателно одбрани зеленчуци, месо и природни
додатоци. Вкусни и лесни...Погодни за секоја пригода и прилика. Подготвени по
домашен рецепт

Чорби

Чорбите се потребни за секого! Направени од здрави и свежи состојки, не пропуштајте да ги вкусите!

Салати

Вкусни и домашни салати спремни за секоја трпеза. Не губете време за подготвување, препуштете се на готовите Bob’s салати.

Десерти

Уживајте во десеротот после секој ваш оброк. Заслужувате најдобро, а тоа го добивате со Bob’s десерт!

Намази

Креирани со формула на гурманска љубов, овие намази можат да се користат како додаток со секој оброк од денот.

Bob's колачи

Bob's ситните колачи се идеален десерт за после секој оброк. Фантастичен избор за вашата трпеза.
truffles
teleskaCorba2

Телешка чорба

75 %
Вода
12 g/L
Протеини
Чорба подготвена по домашен рецепт. За нејзината подготовка користиме свеж зеленчук и месо со фонд од говедска коска. Вкусот е збогатен со морков, целер, магдонос , боранија, домат праз, лук, кромид, пченка и тиквици кои го збогатуваат вкусот.
УЖИВАЈ ВО СЕКОЈ МОМЕНТ НА ВКУСНА ХРАНА

Најпродавани продукти.

Ги следиме барањата на нашите клиенти и произведуваме производи согласно нивните потреби. Направени по домашен и традиционален рецепт и полни со хранливи состојки.
43ee1cafca2f947f0be0d94aeff0fc26-chef-cartoon-profession-by-vexels

Бобан Трајкович

Готвач – шеф
Мојата цел е највкусната домашно приготвена храна ја донесам во вашиот дом. Користам секогаш свежи и здрави состојки, а со повеќе од 35 годишно искуство во кулинарството, верувам дека Bob’s продуктите ќе станат омилени во вашето семејство.
organicstamp
1.

Превкусно.

Приготвено од кулинарски експерт со 35 години работно искуство

2.

Здраво.

Секогаш се користат здрави и свежи состојки за приготвување

3.

Квалитетно.

Нашата крајна цел е задоволни клиенти кои уживаат во превкусната храна

ruska

Руска салата.

Идеално предјадење.
Подготвена е од мајонез, мешавина од зеленчук – грашок, компир, кисели краставички, коцки од шунка и кашкавал. Вкусно е зачинета со сол и уникатен зачин мешавина. Руската салата е претставува вистинско уживање за љубителите на салати.
СЕКОГАШ ВО ТЕК

Најнови информации

Тука можеш да прочиташ превкусни рецепти, начини на подготовка на многу јадење и совети од нашиот искусен шеф мастер Боби Иванович.
ОСТАВИ НИ ВАША Е-МЕИЛ АДРЕСА

Сакаш најнови информации?
Биди првиот кој ќе ги дознае!

Со оставање на е-маил адреса, стануваш наш лојален купувач

Имате било какви прашања?
Контактирајте со нас!

Ние ќе одговориме на сите прашања кои вие би ги имале, а се поврзани со Bob’s производите.
Понеделник до Петок од  09:00 до 21:00

ИСПРАТИ НИ ПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Народен фронт 22
1000 Скопје
Северна Македонија

02 60 91 091
071 379 482

Имате прашања поврзани со Bob’s производите? Испратете ни е-маил и ќе ви  одговориме во најскоро време.