Бобс Намазите не се обични намази. Направени по домашен и традиционален рецепт, освен што сите се многу здрави и се полни со хранливи состојки, не содржат конзерванси, адитиви и бои. Креирани со формула на гурманска љубов, овие намази можат да се користат како додаток со секој оброк од денот, во друштво на лепче за појадок или пак со солени крекери за ужина.

Како прилог на вашиот ручек или во омилениот сендвич за вечера. Ако сте љубител на експериментите, намазите можете да ги користите и како дресинг за салата. На Бобс списокот стојат повеќе вида на вкусни и неодоливи намази.

Showing all 5 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36